Karate Kid 157 - vrrr b.a.u.d. - ej systu ej Distorted Animals - Impro_v_ment Karate Kid 157 - 0,25 Wiosna - Prima Aprilis Karate Kid 157 - Fallen fallen is Baykonour Galimadjaz - Muzyka identyczna z naturalną
Wiosna
Prima Aprilis
spis utworów:

- - - - - - - - - - - - - -

POBIERZ UTWORY W PLIKACH MP3:

01. Radio Earth (ambient)
02. Prima aprilis
03. Wiosna
04. Dzbanek
05. El Brujo
06. Techno 69
07. Atonalny taniec
08. Czarny lotos
09. Intro
10. Yeeha mjuzik
11. Rondo de Gaulle'a
12. Gangsta Blues
13. Upadek
14. Pogodzenie

info.txt
okladka.jpg

Sciagnij calosc w pliku .zip


- - - - -

Jest to wytwór nieposkromionej wyobraźni piątki muzyków, którzy postanowili pokazać, że znane i lubiane gatunki muzyczne takie jak jazz, rock, etno czy techno można poustawiać w zupełnie innej niż zwykle kolejności, wymieszać ze sobą i stworzyć coś co będzie nie tylko miksem ich wszystkich a jeszcze w dodatku będzie miało posmak oryginalności

Jest to spotkanie lekko szalonych partii saksofonu, transowego basu, kosmicznych brzmień gitary i syntezatorów, etnicznego zestawu instrumentów perkusyjnych i mocno trzymających to wszystko razem bębnów.

Jest to muzyczna przygoda, w której zaznasz dźwięków zarówno kojąco ciepłych i uspakajających jak i frywolnie dzikich i pobudzających do życia.

Jest to płyta którą z przyjemnością postawisz na półce a później będziesz wracał do niej tak często, jak tylko wolny czas Ci pozwoli.

- - - - -

Tomasz Hołówka - saksofony, klawisze
Szymon Tarkowski - bas
Krzysztof Nowicki - gitara, banjo
Andrzej Kwiatkowski - perkusja, klawisze
Piotr Dąbrowski - instrumenty perkusyjne

- - - - -

Więcej o zespole na stronie internetowej: www.wiosna.art.pl